fbpx

O nas

O naszej drukarni

Drukarnia Perfectcolor istnieje na rynku od 2005 roku, jednak posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży drukarskiej.

 

Perfectcolor

Historia Perfectcolor sięga 1992 roku. Wtedy pracowaliśmy w ramach współpracy z jedną z koszalińskich drukarni, opracowując i projektując foldery, ulotki, katalogi, etykiety, opakowania. Jednym słowem wszystko, co można przenieść na papier czy karton.

Z czasem klientów zaczęło nam przybywać. Zainteresowanie naszymi usługami rosło, podjęliśmy więc decyzję o samodzielnej działalności jako odrębna marka Studio Graficzne Perfectcolor. I tak właśnie w 2005 roku powstała nasza obecna firma.

 

Drukarnia

Pierwsze inwestycje skierowane były na potrzeby rynku małych nakładów. Pojawiła się u nas pierwsza maszyna cyfrowa Konica Minolta. Mniejsze inwestycje, to sprzęt do kalibracji kolorystycznej monitorów i wydruków. Urządzenia są potrzebne, by jak najlepiej i z największą dokładnością móc odwzorować kolory. To właśnie jakość jest u nas najważniejsza.

W 2007 roku zakupiliśmy pierwszą maszynę wielkoformatowa, czyli tzw. ploter drukująco-wycinający marki Roland. Dzięki temu nasza oferta wzbogaciła się o wiele nowych produktów. M.in. etykiety, naklejki, wydruki wielkoformatowe plakatów, banerów, fototapet – oczywiście możemy także wykonywać reklamę w postaci tablic i witryn sklepowych.

  Drukarnia PerfectColor - o naszej drukarni - Epson sc30600
  Drukarnia PerfectColor - o naszej drukarni - Konica Minolta C6000
  Drukarnia PerfectColor - o naszej drukarni - Summa D120

  Technologia

  W międzyczasie, idąc z duchem postępu oraz rozwoju technologii, wzbogacaliśmy się o większe i mniejsze urządzenia pomocnicze. Pojawiła się krajarka, foliarka do wydruków cyfrowych i duży laminator wielkoformatowy. Nasze wydruki są zabezpieczane dodatkowo przed promieniami UV i uszkodzeniami mechanicznymi. Sama trwałość naszych wydruków nie podlega u nas dyskusji: pracujemy na oryginalnej chemii i atramentach co daje gwarancję jakości i trwałości. Nie stosujemy żadnych zamienników ani materiałów niewiadomego pochodzenia.

  2014 rok to już duży przełom w działalności firmy i większe inwestycje. Zmieniliśmy siedzibę, a co za tym idzie powiększyliśmy naszą powierzchnię do pracy. Szybko pojawił się najnowszej generacji ploter solwentowy EPSON Sure Color 30610 oraz ploter wycinający SUMMA D120 oraz nowa maszyna cyfrowa Konica Minolta C6000. Od tej chwili nasze wydruki nie mają sobie równych, a druk i wycinanie odbywa się z najwyższą precyzją.
  W 2016 rok nastąpił dalszy rozwój firmy oraz zakup kolejnego, ważnego dla nas sprzętu: Ploter-frezarka CNC dzięki któremu grawerujemy, wycinamy i frezujemy w tworzywach, metalach kolorowych i drewnie dowolne kształty, głównie pod reklamę.

   

  Druk na odzieży

  To co dla nas najważniejsze i z czego najbardziej się cieszymy, to fakt iż mogliśmy wreszcie uruchomić dział druku na odzieży, nasze dziecko o nazwie nadrukina.pl

  Na odzieży drukujemy głównie metodą DTG z wykorzystaniem najnowszej technologii firmy EPSON. Można również zakupić u nas tekstylia reklamowe takie jak: koszulki, bluzy, polary, kurtki, koszule, koszulki polo, odzież dziecięcą i sportową, odzież roboczą. Na życzenie klienta możemy wykonać dowolny nadruk metodą DTG, sitodrukiem bądź wykonać haft.

  To, co należy przede wszystkim powiedzieć o naszej drukarni to to, że w tym samym roku oprócz powstania działu odzieżowego, powstał również niezmiernie ważny dla nas dział oklejania pojazdów.

   

  Studio Graficzne – Drukarnia Perfectcolor

  dzisiaj składa z następujących działów:

  • Drukarnia Perfectcolor
  • Nadrukina.pl
  • Perfectcolor Car Wrap
  • Agencja Reklamowa – Studio Graficzne

  Pełna obsługa od koncepcji do finalnego produktu

  Satysfakcja gwarantowana

  Drukarnia PerfectColor - o naszej drukarni - słuchawka telefoniczna

  Zadzwoń już dziś

  +48 530 790 728

  Drukarnia Perfectcolor - Facebook icon
  Drukarnia Perfectcolor - Facebook icon