fbpx

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne

Dział graficzny, jest głównym działem drukarni Perfectcolor. Projektujemy w nim od prostych wizytówek poprzez ulotki i plakaty, aż do skomplikowanych ofert takich jak wszelkiego rodzaju systemy wystawiennicze, czy stylizacje samochodów, łodzi, samolotów i innych pojazdów.

Ponadto oferujemy usługi projektowania, a także składu tekstu, oraz wszelkiego rodzaju materiałów przeznaczonych do druku. Wszystkie opracowane przez nas projekty mogą zostać zrealizowane w naszej firmie.

W procesie projektowania i składu tekstu wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie firmy Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop). Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości przy opracowywaniu grafik i projektów przeznaczonych do druków użytkowych i reklamowych.

PROFESJONALNI SPECJALIŚCI

Stanowimy zespół osób zaangażowanych w rozwój własny i naszej drukarni. Jesteśmy ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, a to co nas wyróżnia, to stała i niesłabnąca pasja do tego czym się zajmujemy.

INNOWACYJNE POMYSŁY

Wciąż rozwijamy się, szkolimy i poznajemy nowe techniki podążając w ślad za obowiązującymi trendami w grafice i designie.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Na bieżąco śledzimy rynek technologiczny i wdrażamy najnowsze technologie, po to aby nasze realizacje były na najwyższym poziomie.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Nasz zespół to ludzie z pasją, rozumiejący potrzeby rynku i angażujący się w to co robią, tak by móc jak najszybciej zaspokoić potrzeby klienta.

Pełna obsługa od koncepcji do finalnego produktu

Satysfakcja gwarantowana

Zadzwoń już dziś

+48 530 790 728

Drukarnia Perfectcolor

UWAGA

NOWY ADRES SIEDZIBY

już pracujemy przy:

ul. Bohaterów Warszawy 2B

w Koszalinie

(przy Hali Kupieckiej, dawny sklep meblowy)

tel. 530 790 728

biuro@perfectcolor.pl