fbpx

Projektowanie graficzne

projektowanie graficzne w Perfectcolor

Projektowanie graficzne

Dział graficzny, jest bez wątpienia głównym działem drukarni Perfectcolor. Projektujemy w nim od prostych wizytówek poprzez ulotki i plakaty, aż do skomplikowanych ofert takich jak wszelkiego rodzaju systemy wystawiennicze, czy stylizacje samochodów, łodzi, samolotów i innych pojazdów.

Ponadto oferujemy usługi projektowania, a także składu tekstu, oraz wszelkiego rodzaju materiałów przeznaczonych do druku. Godnym uwagi jest fakt, że wszystkie opracowane przez nas projekty mogą zostać zrealizowane w naszej firmie.

W procesie projektowania i składu tekstu wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze oprogramowanie firmy Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop). Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości przy opracowywaniu grafik i projektów przeznaczonych do druków użytkowych i reklamowych.

PROFESJONALNI SPECJALIŚCI

Stanowimy zespół osób zaangażowanych w rozwój własny i naszej drukarni. Jesteśmy ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, a to co nas wyróżnia, to stała i niesłabnąca pasja do tego czym się zajmujemy.

INNOWACYJNE POMYSŁY

Wciąż rozwijamy się, szkolimy i poznajemy nowe techniki podążając w ślad za obowiązującymi trendami w grafice i designie.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Na bieżąco śledzimy rynek technologiczny i wdrażamy najnowsze technologie, po to aby nasze realizacje były na najwyższym poziomie.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Nasz zespół to przede wszystkim ludzie z pasją, rozumiejący potrzeby rynku i angażujący się w to co robią, tak by móc jak najszybciej zaspokoić potrzeby klienta.

projektowanie graficzne nadruków na odzież
projektowanie graficzne folderów
projektowanie graficzne
projektowanie graficzne notesów firmowych
projektowanie graficzne reklam samochodowych
projektowanie graficzne zaproszeń
projektowanie graficzne zaproszeń

Pełna obsługa od koncepcji do finalnego produktu

Satysfakcja gwarantowana

Zadzwoń już dziś

+48 530 790 728

Drukarnia Perfectcolor - Facebook icon

Drukarnia Perfectcolor - Facebook icon