fbpx

Po godzinach

Wszystko to, czym zajmujemy się w czasie wolnym

Po godzinach

Drift

Nie jest tajemnicą, że w Perfectcolor kochamy przede wszystkim drift, więc gdy tylko nadarzyła się okazja oklejenia auta, które bierze udział w zawodach, podskoczyliśmy z radości.

Adam „Rubik” Zalewski, bo o nim mowa, to młody, utalentowany kierowca z Koszalina.

Auto, na którym bierze udział w zawodach, przeszło u nas transformację zmiany koloru oraz oklejania reklamowego.

Oto kilka ujęć z zawodów drifterskich autorstwa Adriana Bykowskiego vel Kosiarka Works.

Wrocław 2019

Doroczne spotkanie certyfikowanych aplikatorów 3MEndorsed. Tym razem wydarzenie wyjątkowe, ponieważ na spotkanie z moim trenerem Rafałem Żmudą przyjechali aplikatorzy, nie tylko z Polski, ale też z Węgier, Słowacji, Czech.
Ponad 70 osób miało okazję poznać triki i ciekawostki o nowej folii od 3M przeznaczonej do zmiany koloru pojazdów czyli 3M2080 Wrap Film Series.

Szkolenie

Szkolenie w Tarnowie z aplikacji folii ochronnych 3M™ Scotchgard™, potocznie nazywanych PPF. Praktycznie niewidoczna folia uretanowa o znakomitych właściwościach chroni narażone na uszkodzenia lakierowane części pojazdu przed zadrapaniami, odpryskami i plamami.

Egzamin

Nie było łatwo, ponieważ 3M Endorsed Installer (certyfikowany aplikator folii 3M™), to prestiżowy certyfikat, który jest uwieńczeniem wielogodzinnych szkoleń, praktyk oraz egzaminów końcowych.

Żagle

Bez wątpienia moją pasją jest żeglarstwo.
Kiedy tylko mogę, uciekam pod żagle i wypływam w rejs.
Moim marzeniem jest wyprawa dookoła świata.
W kwietniu 2019 roku było blisko, bo uczestniczyłem w rejsie na żaglowcu Pogoria. Była to przygoda mojego życia i okazja do poznania niesamowitych ludzi i podziwiania przepięknych widoków (za wyjątkiem wachty w kambuzie).

Morsy

Morsowanie, to coś dla zdrowia i kondycji, dlatego chętnie wraz z przyjaciółmi uczestniczę w zimowych kąpielach w Bałtyku. Ciekawostką może być fakt, że co roku w Mielnie odbywa się największy w Polsce zjazd Morsów, do którego chętnie się przyłączamy.

Imprezy firmowe

Nasza ekipa, to zgrana paczka. Oprócz tego, że pracujemy razem, to lubimy też spędzać wspólnie czas na imprezach firmowych. Nie zawsze jest normalnie, a raczej zawsze jest nienormalnie. Zresztą zobaczcie sami…

Drukarnia Perfectcolor - Facebook icon

Drukarnia Perfectcolor - Facebook icon